صفحه اصلی / تکنولوژی / موبایل / معرفی اپلیکیشن پرطرفدار اسلک – slack

معرفی اپلیکیشن پرطرفدار اسلک – slack

اپلیکیشن اسلک
اپلیکیشن اسلک

معرفی اپلیکیشن اسلک – slack – برقراری ارتباط در محیط کار

اسلک، اپلیکیشنی برای برقراری ارتباط در محیط کار است که در ابتدا به عنوان راهکاری برای برقراری ارتباط بین گیمرها معرفی شد و در حال حاضر در روز بیش از ۱۰ میلیون کاربر فعال دارد.

وقتی شرکت اسلک، اپلیکیشن خود را به بازار عرضه کرد، در پی رسیدن به این هدف بود که گیمرها بتوانند در حین بازی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
پس از مدتی، اپلیکیشن اسلک به عنوان برنامه‌ای برای برقراری ارتباط در محیط کار معرفی شد و در حال حاضر در روز بیش از ۱۰ میلیون کاربر فعال دارد. در سال ۲۰۱۶، این تعداد ۴ میلیون و در سال گذشته، ۸ میلیون بود.

به گزارش کوی و برزن از شماران سیستم و  به نقل از ونچربیت، گروه‌های مختلف می‌توانند با استفاده از برنامه اسلک، صدها هزار برنامه سفارشی اسلک را ایجاد کنند و بیش از ۱۵۰۰ راه برای خودکارسازی وظایف موجود در محیط کار در دایرکتوری اپلیکیشن اسلک وجود دارد.
این دایرکتوری شامل ربات‌های خودکار و اپلیکیشن‌هایی از توسعه دهندگان شخص ثالث و همچنین یکپارچه سازی  محصولات نرم افزار به عنوان سرویس مانند Salesforce، Jira و HubSpot  و ارائه دهندگان ابری مانند گوگل کلود و باکس است.

افزایش تعداد کاربران فعال نیز به خاطر تصاحب دو رقیب HipChat و Stride است. با خرید این دو شرکت، تمامی کاربران آنها جذب اسلک شدند.
اسلک به تازگی اعلام کرده که بیش از ۸۵۰۰۰ مشتری دارد که بیش از ۵۰ درصد از آنها در سال گذشته جذب این اپلیکیشن شدند. این پلتفرم در سال قبل، به طور کلی ۳ میلیون کاربر داشته است.

مایکروسافت تیمز یکی از برنامه‌های مشابه است که دو سال از عرضه آن می‌گذرد و در حال حاضر بیش از ۳۲۹۰۰۰ سازمان از آن استفاده می‌کنند که در اوایل سال ۲۰۱۸، حدود ۲۰۰۰۰۰ کاربر داشت. یکی از رقبای دیگر Workplace فیس‌بوک است که در حال حاضر حدود ۳۰۰۰۰ شرکت از آن استفاده می‌کنند.

نسخه رایگان مایکروسافت تیمز در ژوئیه ۲۰۱۸ عرضه شد و به تازگی قابلیت تیم رومز را راه‌اندازی کرده است که برای کنترل اتاق کنفرانس درون برنامه تیمز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

منبع: شماران سیستم

معرفی اپلیکیشن پرطرفدار اسلک – slack
امتیاز به این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *